Cal-Chip Electronics FBH201209T-601Y-S
0805 Ferrite Bead High Current 600R 25%
Tendance sur 3 mois:
-3.12%
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FBH201209T-601Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 2A, 2 Pin(s)