Cal-Chip Electronics FBH100505T-331Y-S
Ferrite Bead 330 Ohm 0402 1LN
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2022-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 1 month ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FBH100505T-331Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 330 OHM 0402 1LN
FB HI 0402 330 OHM 1.2A .15DCR