Cal-Chip Electronics FBA321611T-300Y-S
1206 Ferrite Bead Array 4L 30 Ohm
IHS
Datasheet1 pageIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-07-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FBA321611T-300Y-S fournies par ses distributeurs.
Ferrite Chip, 4 Function(s), 0.5A, 8 Pin(s)