Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S
Ferrite Bead 60 Ohm 1210 1LN
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2002-08-28
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB322513T-600Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 60 OHM 1210 1LN
1210 FERRITE BEAD 60R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)