Cal-Chip Electronics FB321611T-500Y-S
Ferrite Bead 50 Ohm 1206 1LN
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB321611T-500Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 50 OHM 1206 1LN
1206 FERRITE BEAD 50R 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.4A, 2 Pin(s)