Cal-Chip Electronics FB160808T-252Y-S
Ferrite Bead 2.5 Kohm 0603 4LN
Tendance sur 3 mois:
-6.20%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB160808T-252Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 2.5 KOHM 0603 4LN
FBEAD 0603 2.5K OHM .7DC 100MA