Cal-Chip Electronics FB160808T-102Y-S
Ferrite Bead 1 Kohm 0603 1LN
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB160808T-102Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 1 KOHM 0603 1LN
0603 FERRITE BEAD 1K0 25%
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.05A, 2 Pin(s)