Cal-Chip Electronics FB160808T-100Y-S
Ferrite Bead 10 Ohm 0603 1LN
IHS
Datasheet11 pagesIl y a 2 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2017-02-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB160808T-100Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
FBEAD 0603 10 OHM .05DC 600MA