Cal-Chip Electronics FB100505T-680Y-S
Ferrite Bead 68 Ohm 0402 1LN
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB100505T-680Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 68 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.5A, 2 Pin(s)
FBEAD 0402 68 OHM .20DC 400MA