Cal-Chip Electronics FB100505T-601Y-S
Ferrite Bead 600 Ohm 0402 1LN
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-09-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB100505T-601Y-S fournies par ses distributeurs.
FERRITE BEAD 600 OHM 0402 1LN
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.2A, 2 Pin(s)
FBEAD 0402 600 OHM 1.1DC 50MA