Cal-Chip Electronics FB100505T-331Y-S-1
0402 Ferrite Bead 330 Ohm
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Introduction Date2021-12-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Cal-Chip Electronics FB100505T-331Y-S-1 fournies par ses distributeurs.
0402 Ferrite Bead 330 Ohm
Ferrite Chip, 1 Function(s), 0.8A, 2 Pin(s)