Bud Industries EXN-23352-BLP
Bud Industries EXN-23352-BLP Extruded Enclosure, Aluminum, Plastic Cover, Blue, 1.4x2.7x5.1 in
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Pièces détachées
Hammond1591ATBU
ENCLOSURE, BOX-LID, POLYCARBONATE, UL94V0,TRANSPARENT BLUE,3.9X2X0.96IN,1591TSERIES
Hammond1554C2GYCL
Polycarbonate enclosure, (L x W x H) 120 x 65 x 40 mm, gray (RAL 7046), IP68, 1554C2GYCL
Hammond1591XXSTBU
Hammond 1591XXSTBU ABS Enclosure Multipurpose Translucent Blue 110 x 82 x 44mm
Bud IndustriesPN-1321-CMB
FLANGED ENCLOSURE, POLYCARBONATE, NEMA 4X ,IP66,CLEAR LID,4.53 X 2.56 X 1.57
Bud IndustriesPN-1321-C
ENCLOSURE, POLYCARBONATE, UL94HB, CLEAR LID, 4.53 X 2.56 X 1.57IN, PN SERIES
Serpac032C,BK
TWO PIECE ABS ENCLOSURE- CLEAR/BLACK
Descriptions
Descriptions de Bud Industries EXN-23352-BLP fournies par ses distributeurs.
ALUMINUM ENCLOSURE, IP66, ANODIZED, INFRA BLUE, 2.7LX1.39WX5.08D, EXN SERIES
ELECTRONIC ENCLOSURE, ALUM/PC, BLUE; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminum, Polycarbonate; External Height - Metric:35.2mm; External Width - Metric:129mm; External Depth - Metric:68.7mm; IP Rating:IP66 RoHS Compliant: Yes