Bud Industries EXN-23352-BKP
Electronic PCB Enclosure with Gasket 2.70 in. H x 1.39 in. W x 5.08 in. D Extruded Aluminum
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Electro Sonic
Datasheet1 pageIl y a 10 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.40%
Pièces détachées
Hammond1591BBK
ENCLOSURE, BOX-LID, DESKTOP, ABS, UL94V-0,BLACK,4.4X2.4X1.26 IN, IP54,1591 SERIES
Hammond1591CBK
ENCLOSURE, BOX-LID, DESKTOP, ABS, UL94V-0,BLACK,4.7X2.6X1.56 IN, IP54,1591 SERIES
Hammond1591ASBK
Black ABS Plastic General Purpose Enclosure without Mounting Flanges 100x50x21mm
Bud IndustriesCU-388
Bud Industries CU-388 Utility Box, Style G, Plastic, 4.3x3.1x1.5 in, Utilibox Series
Descriptions
Descriptions de Bud Industries EXN-23352-BKP fournies par ses distributeurs.
ALUMINUM ENCLOSURE, IP66, ANODIZED, BLACK, 2.7L X 1.39W X 5.08D, EXN SERIES
EXN Series Black 129 x 68.7 x 35.2 mm Aluminum/Plastic IP66 Sealing Gasket Box
Extruded AluminumENCLosure Black with P
BOX ALUM BLACK 5.079"L X 2.705"W
BOX ALUM BLACK 5.08"L X 2.71"W
ELECTRONIC ENCLOSURE, ALUM/PC, BLACK; Enclosure Type:Small; Enclosure Material:Extruded Aluminum, Polycarbonate; External Height - Metric:35.2mm; External Width - Metric:129mm; External Depth - Metric:68.7mm; IP Rating:IP66 RoHS Compliant: Yes