Bud Industries ANX-91301
Internal Panel, Aluminum, Fits AN-1301/2801/2851, 2.13L X 1.87W X 0.06D in
Fiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bud Industries ANX-91301.
Master Electronics
Datasheet1 pageIl y a 14 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+325%
Pièces détachées
Bud IndustriesANX-91318
Enclosure Internal Panel Aluminum Natural 1.81 in. H x 1.30 in. W NEMA 4 Enclosure
Bud IndustriesANX-91311
INTERNAL PANEL, ALUMINUM, FITS AN-1311/2811, 1.70L X 1.50W X 0.06D IN
Bud IndustriesPNX-91430
Enclosure Internal Panel Aluminum Natural 1.71 in. H x 1.63 in. W NEMA 4 Enclosure
Hammond14A0705
Back Panel Enclosure; Aluminum; Natural; WxH: 4.88 x 6.75 in.
Descriptions
Descriptions de Bud Industries ANX-91301 fournies par ses distributeurs.
BUD INTERNAL PANEL_ ALUM Item Number : ANX-91301
Enclosure Internal Panel Natural Aluminum
Internal Aluminum Panel 3.07 x 0.95 Inch
Internal Panel NEMA Box Accessories
Panel, Enclosure, 2.13Inx1.87In, Aluminium; Material Del Panel:Aluminium; Color De La Carcaza:Interminado; Para Usar Con:An Series Aluminium Boxes; Altura Externa - Imperial:2.13"; Altura Externa - Métrico:54.1Mm |Bud Industries ANX-91301