Broadcom HCNR200-350E
Optocoupler DC-IN 1-CH Linear Photovoltaic DC-OUT 8-Pin PDIP W SMD Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Broadcom HCNR200-350E.
IHS
Datasheet22 pagesIl y a 9 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginThailand
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.80.00
Introduction Date1996-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ToshibaTLP705(F)
Optocoupler Drive Push-Pull 1-CH 20V 6-Pin SDIP SMD
VO2601 Series Single Channel 5300 Vrms 50 mA Open Drain Optocoupler SMT-SMDIP-8
Optocoupler Drive Totem-Pole 1-CH 32V 1500V 8-Pin PDIP SMD T/R / OPTOISO 5.3KV GATE DRIVER 8SMD
Optocoupler Logic-Out Open Drain DC-IN 1-CH 8-Pin PDIP SMD T/R
Lite-On6N137S-TA1
Optocoupler Logic-Out Open Collector DC-IN 1-CH 8-Pin DIP SMD T/R
ToshibaTLP700(F)
Photocoupler IRED + Photo IC Logic IC Output Optocoupler, 1-Channel, 1-Element, 5000V Isolation
Descriptions
Descriptions de Broadcom HCNR200-350E fournies par ses distributeurs.
OptoCouplers & OptoIsolators 1 Ch, 60mW, 25mA
OPTOCOUPLER LINEAR 5KVRMS 8SMD
ANALOG OPTOCOUPLER, SMD+IEC+LF
OPTOISO 5KV LINEAR PHVOLT 8SMD
Optocoupler; No. of Channels:1; Isolation Voltage:5000Vrms; Optocoupler Output Type:Analog; Input Current Max:20mA; Output Voltage Max:15V; Package/Case:8-SOIC; Forward Current:25mA; Forward Voltage:1.6V; Gain Tolerance ±:15% ;RoHS Compliant: Yes