Broadcom ASMT-BA20-AS000
Single Color LED, Amber, Untinted Nondiffused, 1.8mm
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Broadcom ASMT-BA20-AS000.
Avago
Datasheet6 pagesIl y a 17 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+79.23%
Chaîne d'approvisionnement
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.20.00
Introduction Date2007-10-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
ROUND 503-B SERIES LED -AMBER COLOR,FULL RANK,AMMO PACK, MINIMUM 15-DEGREES
KingbrightAPTL3216SECK
APTL3216SECK Orange LED; 601 nm 3216 (1206); Round Lens SMD package
SMD LM1-B series LED -Amber Color, Full Rank,Tape & Reel
SMD LM1-B SERIES LED -AMBER COLOR, 710-1120MCD,HUE FROM A3 TO A5,TAPE & REEL
LED Low-Power Uni-Color Orange 2-Pin Chip 0603(1608Metric) T/R
1206 Package (3.2Mm X 1.6Mm X 0.7Mm) Single Color Water Clear Micro Smd Led
Descriptions
Descriptions de Broadcom ASMT-BA20-AS000 fournies par ses distributeurs.
LED Uni-Color Amber 592nm 2-Pin SMD T/R
LED Single Chip Amber 590nm 30mA 2-Pin SMD T/R
592nm 15¡ã 2V 20mA , 2-SMD , 3.2mm*2.4mm*2.4mm
LAMP PCB POLYLED AMBER 1209 SMD
LED, SMD, AMBER; Bulb Size:2.2mm; LED Colour:Amber; Luminous Intensity:750mcd; Viewing Angle:15°; Forward Current If:20mA; Forward Voltage:2V; LED Mounting:SMD; Lens Shape:Round; Wavelength Typ:590nm; SVHC:No SVHC (19-Dec-2011); Dominant Wavelength:590nm; Dominant Wavelength Typ:590nm; Forward Current If Max:20mA; Forward Voltage VF Max:2V; LED / Lamp Size:2.2mm; LED Type:Standard; Luminous Intensity Typ:750mcd; Mounting Type:SMD; No. of Pins:2; Operating Temperature Range:-40°C to +85°C; Opto Case Style:SMD; Peak Wavelength:592nm; Reverse Protection Voltage:5V; Termination Type:SMD; Voltage Vf Typ:2V