Bourns ZV60K2220801NIR1
100V 800A 1 90V 110V 85V 60V 6.2J 1NF@1KHZ 2220 5.7MM*5MM*5MM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV60K2220801NIR1.
IHS
Tendance sur 3 mois:
-9.50%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV60K2220801NIR1 fournies par ses distributeurs.
ZV SMD MLV SERIES, 60V, 2220, 800A, 125C OPERATING TEMPERATURE
165V 85V 60V 100V 2220 Varistors ROHS
Varistor 60V 10% 800A 2-Pin 2220 T/R
Varistors ZV SMD 60V 10% 2220 NI Sn
RS APAC
Varistor, Mlv, 165V, 2220; Voltage Rating Vac:60V; Voltage Rating Vdc:85V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:165V; Varistor Case Style:2220 [5650 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:800A; Peak Energy (10/1000Us):6.2J Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV60K2220801NIR1