Bourns ZV60K1210251NIR1HT
Zv Ht SMD Mlv Series, 60V, 1210, 250A, 150C High Temperature
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV60K1210251NIR1HT.
IHS
Tendance sur 3 mois:
-0.14%
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV60K1210251NIR1HT fournies par ses distributeurs.
Varistor SMD ZVHT 60V 10% 1210 NI Sn
165V 85V 60V 100V 1210 Varistors ROHS
Varistor 60V 10% 2-Pin 1210 T/R
Varistor, Mlv, 165V, 1210; Voltage Rating Vac:60V; Voltage Rating Vdc:85V; Product Range:Zvht Series; Clamping Voltage Vc Max:165V; Varistor Case Style:1210 [3225 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:250A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV60K1210251NIR1HT