Bourns ZV20K1206201NIR1
Zv SMD Mlv Series, 20V, 1206, 200A, 125C Operating Temperature
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV20K1206201NIR1.
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+10.34%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV20K1206201NIR1 fournies par ses distributeurs.
33V 200A 26V 20V 800mJ 1206 3.2mm*1.6mm*1.6mm
Varistor 20V 10% 200A 2-Pin 1206 T/R
54V 26V 20V 33V 1206 Varistors ROHS
Varistors ZV SMD 20V 10% 1206 NI Sn
Varistor, Mlv, 54V, 1206; Voltage Rating Vac:20V; Voltage Rating Vdc:26V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:54V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:200A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV20K1206201NIR1