Bourns ZV17K1206201NIR1
27V 200A 1 24.3V 297V 22V 17V 700MJ 740PF@1KHZ 1206 3.2MM*1.6MM*850¦ÌM
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV17K1206201NIR1.
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+10.09%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2020-02-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV17K1206201NIR1 fournies par ses distributeurs.
ZV SMD MLV SERIES, 17V, 1206, 200A, 125C OPERATING TEMPERATURE
Varistors ZV SMD 17V 10% 1206 NI Sn
Varistor 17V 10% 2-Pin 1206 T/R
Varistor, Mlv, 44V, 1206; Voltage Rating Vac:17V; Voltage Rating Vdc:22V; Product Range:Zv Series; Clamping Voltage Vc Max:44V; Varistor Case Style:1206 [3216 Metric]; Peak Surge Current @ 8/20Μs:200A; Operating Temperature Min:-55°Crohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. ZV17K1206201NIR1