Bourns ZV14K0805121NIR2
Zv 14V 10% 0805 Ni Sn /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. ZV14K0805121NIR2
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV14K0805121NIR2.
IHS
Datasheet20 pagesIl y a 11 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2015-02-18
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV14K0805121NIR2 fournies par ses distributeurs.
Varistor Multilayer 14V 355pF 1A 18VDC 0805 T/R
18V 14V 22V 0805 Varistors ROHS
VARISTOR 22V 120A 0805