Bourns ZV11K1206201NIR1
Zv 11 K 1206 201 Ni R1 / Tape & Reel - 7" Reel
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns ZV11K1206201NIR1.
IHS
Datasheet23 pagesIl y a 4 ans
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginSlovenia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.40.00
Introduction Date2022-01-10
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns ZV11K1206201NIR1 fournies par ses distributeurs.
14V 11V 18V 1206 Varistors ROHS
Varistor 11V 10% 2-Pin 1206 T/R
VARISTOR 18V 200A 1206