Bourns TBU-CA025-200-WH
High Speed Surge Protector IC, 1 Pole, 100 V, PCB - Surface Mount
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns TBU-CA025-200-WH.
IHS
Datasheet0 pageIl y a 0 an
element14 APAC
Electro Sonic
TME
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-27.94%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns TBU-CA025-200-WH fournies par ses distributeurs.
Surge Protector, Tbu-Ca Series, Data Line, 250 V Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. TBU-CA025-200-WH
1 Surface Mount 100V SMD Surge Protection Devices (SPDs) ROHS
Circuit Protection Misc High Speed Protector
Avnet Japan
TBU Bidirectional 250V 100V 1us DFN SMD T/R
SURGE SUPP TBU 200MA 250VIMP SMD
A SINGLE BI-DIRECTIONAL 250V, 200MA, 3-PIN DFN PKG TBU
TBU-CA Series - TBU® High-Speed Protectors
100V 200mA 200mA DFN 6.5mm*4mm*4mm
TBU DFN8 SNGL BIDIR 250V 200MA
HIGH-SPEED PROTECTOR IC, 100VAC, SMD; Product Range: TBU-CA Series; Suppressor Type: High Speed Surge Protector IC; No. of Outlets: -; Outlet Type: -; Voltage Rating: 250V; Output Current: -; Peak Surge Current: -; Response Tim