Bourns SRU6025-3R3Y
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 8Q-Factor Ferrite 3.2A 27mOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRU6025-3R3Y.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Newark
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 9.8Q-Factor Ferrite 3.5A 0.02Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJ
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENNRS5040T3R3NMGJV
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.3A 0.0351Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.8A 0.024Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 2.5A 0.028Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 30% 100KHz Ferrite 3.4A 27.95mOhm DCR 2424 Blister T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRU6025-3R3Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2624
Ind6.5X6.2X2.5Mm,3.3Uh30%3.2A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. SRU6025-3R3Y
FIXED IND 3.3UH 3.2A 27 MOHM SMD
IND PWR SHIELDED W/W 3.3UH 30% 100KHZ 3.2A
3.3uH ±30% 2A SMD-4P,6.5x6.2mm Power Inductors ROHS
CHOKE, POWER, SHIELDED, 3.3UH; Inductor Type:Shielded Power Choke; Inductance:3.3µH; Tolerance, Inductance:± 30%; Resistance:27mohm; Self Resonant Frequency:50MHz; Case Style:SMD Shielded; Q Factor @ Vr, F:8; Core Material:Ferrite DR/RI; Tolerance, +:30%; Tolerance, -:30%; Current, Ic Sat:2A; External Depth:2.8mm; External Length / Height:6.2mm; Max RMS Current:3.2A; Temp, Op. Max:125°C; Temp, Op. Min:-40°C; Test Frequency:7.96MHz; Width, External:6.2mm