Bourns SRU2011-4R7Y
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 6Q-Factor Ferrite 0.73A 0.365Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRU2011-4R7Y.
Master Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Datasheet2 pagesIl y a 12 ans
Arrow Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+25.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2007-03-23
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 9Q-Factor Ferrite 0.9A 0.125Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 0.82A 0.165Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 0.9A 0.22Ohm DCR T/R
Inductor Power Chip Shielded Multi-Layer 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 0.8A 0.288Ohm DCR 0805 T/R
Inductor Power Chip Shielded Wirewound 4.7uH 30% 1MHz Ferrite 925mA 312mOhm DCR 1212 T/R
TAIYO YUDENNR5040T4R7N
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 3.1A 0.0377Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRU2011-4R7Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 0.0000047uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1111
Ind2.8X2.8X1.1Mm,4.7Uh30%0.73A, shdsmd /Tape & Reel - 7" Reel |Bourns, Inc. SRU2011-4R7Y
100KHz 70MHz 580mA 730mA 6@7.96MHz 4.7¦ÌH 365m¦¸ ¡À30% SMD,2.8X2.8MM 2.8mm*2.8mm*1.2mm
FIXED IND 4.7UH 730MA 365MOHM SM
SRU2011 Nonstandard 0.110Lx0.110W 2.80mmx2.80mm 4.7muH
4.7uH ±30% 580mA SMD,2.8x2.8mm Power Inductors ROHS