Bourns SRR1260-1R2Y
General Purpose Inductor, 1.2uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR1260-1R2Y.
Electro Sonic
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2003-08-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENNS12575T1R2NN
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz 9.15A 0.00696Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.1uH 30% 100KHz 26Q-Factor Ferrite 10.2A 0.0065Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz 5.4A 0.01Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz Ferrite 7.2A 0.011Ohm DCR 4040 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 1.2uH 30% 100KHz 28Q-Factor Ferrite 6.6A T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR1260-1R2Y fournies par ses distributeurs.
100KHz 91.1MHz 9.8A 9.2A 18@7.96MHz 1.2¦ÌH 8m¦¸ ¡À30% SMD,12.5X12.5MM , 12.5mm*12.5mm*6.5mm
Ind12.5X12.5X6Mm,1.2Uh30%9.2A, shdsmd /Tape & Reel - 13" Reel |Bourns, Inc. SRR1260-1R2Y
FIXED IND 1.2UH 9.2A 8 MOHM SMD
9.2A 1.2uH ±30% 9.8A SMD,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS
SRR1260 Nonstandard 0.492Lx0.492W 12.50mmx12.50mm 1.2muH
Fixed Inductors 1.2uH 30% SMD 1260