Bourns SRR1050A-330Y
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 30% 100KHz Ferrite 2.5A 0.093Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR1050A-330Y.
Farnell
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Datasheet3 pagesIl y a 9 ans
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.45%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-07-20
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Ind Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 2.2A T/R
General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.5A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 33uH 10% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 1.8A 0.12Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR1050A-330Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 33uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4039
SRR1050A Series Shielded Power Inductor 33uH ±30% Surface Mount T/R
Avnet Japan
FIXED IND 33UH 2.5A 93 MOHM SMD
INDUCTORS, FIXED, 33UH 30% 2.5A SHDSMD AEC-Q200
100KHz 9MHz 2.4A 2.5A 33¦ÌH 93m¦¸ ¡À30% , 10.2mm*10mm*5.1mm
SRR1050A Nonstandard 0.402Lx0.394W 10.20mmx10.00mm 33muH
33uH ±30% 2.4A SMD,10.2x10mm Power Inductors ROHS
Inductor, 33Uh, Shielded, 2.5A; Inductance:33Μh; Rms Current (Irms):2.5A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):2.4A; Product Range:Srr1050A Series; Inductor Case/Package:-; Dc Resistance Max:0.093Ohm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR1050A-330Y