Bourns SRR0745A-390M
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 1KHz Ferrite 1.17A 0.19Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR0745A-390M.
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-13.28%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz 1.25A 0.18Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 1KHz Ferrite 0.95A 0.25Ohm DCR Automotive T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 100KHz Ferrite 1.4A 0.15Ohm DCR 4040 T/R
Ind Power Shielded Wirewound 39uH 20% 10KHz 860mA T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 39uH 20% 10KHz Ferrite 1A 135mOhm DCR Automotive T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 39uH 15% 100KHz Ferrite 910mA T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR0745A-390M fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 39uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
1KHz 1.3A 1.17A 39¦ÌH 190m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
FIXED IND 39UH 1.17A 190MOHM SMD
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 39UH, 20%, SRR0745A
INDUCTOR, SHIELDED, 39UH, 20%, 1.17A
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0745A Series, 39 H, 20%, Shielded, 0.19 Ohm, 1.17 A |Bourns, Inc. SRR0745A-390M
1.17A 39uH ±20% 1.3A SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 39muH