Bourns SRR0745A-120M
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz Ferrite 2A 0.062Ohm DCR Automotive T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR0745A-120M.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-34.22%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 1 month ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 45Q-Factor Ferrite 1.8A 0.08Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 2.4A 0.063Ohm DCR 2929 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz 2.2A 0.058Ohm DCR 2424 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.4A 0.12Ohm DCR T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 12uH 20% 100KHz Ferrite 2.5A 0.051Ohm DCR 4040 T/R
General Purpose Inductor, 12uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR0745A-120M fournies par ses distributeurs.
1KHz 2.3A 2A 12¦ÌH 62m¦¸ ¡À20% SMD,7.3X7.3MM , 7.3mm*7.3mm*4.7mm
SMD SHIELED POWER INDUCTOR, 12UH, 20%, SRR0745A
INDUCTOR, SHIELDED, 12UH, 20%, 2A
SRR0745A Nonstandard 0.287Lx0.287W 7.30mmx7.30mm 12muH
2A 12uH ±20% 2.3A SMD,7.3x7.3mm Power Inductors ROHS
Inductor, 12Uh, Shielded, 2A; Inductance:12Μh; Rms Current (Irms):2A; Inductor Construction:Shielded; Saturation Current (Isat):2.3A; Product Range:Srr0745A Series; Dc Resistance Max:0.062Ohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0745A-120M