Bourns SRR0735A-330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 1KHz Ferrite 1A 0.22Ohm DCR Automotive T/R
NRND
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRR0735A-330M.
Newark
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Datasheet3 pagesIl y a 12 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-4.75%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2013-08-21
Lifecycle StatusNRND (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 15% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A 0.16Ohm DCR T/R
Ind Power Shielded Bobbin Core 33uH 20% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 1.2A T/R
Power Inductors - SMD FIXED IND 33UH 1.1A 220 MOHM SMD
Ind Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 5040 T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.3A 0.24Ohm DCR 2020 T/R
TAIYO YUDENNR6028T330M
Inductor Power Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz Ferrite 1.1A 0.286Ohm DCR 2424 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRR0735A-330M fournies par ses distributeurs.
SHIELDED POWER INDUCTOR General Purpose Inductor, 33uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2929
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Srr0735A Series, 33 H, 20%, Shielded, 0.22 Ohm, 1 A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRR0735A-330M