Bourns SRP1205-1R0Y
Ind Power Shielded Wirewound 1uH 25% 100KHz Ferrite 14A T/R
Obsolete
Page du fabricantFiche technique
Prix et stock
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRP1205-1R0Y.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 6 ans
Master Electronics
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-05-09
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2020-08-28
LTD Date2021-02-28
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 1uH, 20%, 1 Element, Carbonyl Powder-Core, SMD, 4339
Wurth Elektronik7443340100
POWER-CHOKE WE-HCC 8070 (Ferrite) | FIXED IND 1UH 17A 2.95 MOHM SMD
Wurth Elektronik74437368010
FIXED IND 1UH 14.5A 0.0033OHM SM
WE-HCI SMD Flat Wire High Current Inductor | FIXED IND 1UH 16A 3.3 MOHM SMD
Ind Power Shielded Wirewound 1uH ±20% 100kHz 10 Q-Factor Carbonyl Powder 15A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 1uH 30% 100KHz Ferrite 14.4A 0.00336Ohm DCR T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SRP1205-1R0Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1uH, 25%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
FIXED IND 1UH 14A 3.4 MOHM SMD
Ind12.5X12.5X1.9Mm,1.25Uh25%14A,shdsmd / Tape & Reel - 13" Reel
±25% SMD-3P,12.5x12.5mm Power Inductors ROHS