Bourns SRN4030HA-1R0Y
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 1uH 30% 100kHz 15Q Factor Ferrite 5.5A SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SRN4030HA-1R0Y.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-8.85%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
EE Concierge
SymboleEmpreinte
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-02-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns SRN4030HA-1R0Y fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 1uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1616
Power Inductor, 1Uh, Semishielded, 5.5A Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SRN4030HA-1R0Y
100KHz 100MHz 7.8A 5.5A 15@7.96MHz 1¦ÌH 20m¦¸ ¡À30% 1515 , 4mm*4mm*3mm
FIXED IND 1UH 5.5A 20 MOHM SMD
POWER INDUCTOR, 1UH, SEMISHIELDED, 5.5A;
5.5A 1uH ±30% 7.8A SMD,4x4mm Power Inductors ROHS
IND,4X4X3MM,1UH,30%,5.5A,150C, SHD