Bourns SMLJ7.5CA
DO-214AB SMC SMLJ 1 Surface Mount Zener Tvs Diode 8.33V 232.6A 3kW -55C~150C TJ
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SMLJ7.5CA.
IHS
Datasheet6 pagesIl y a 3 ans
element14 APAC
Newark
_legacy Avnet
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
Empreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.50
Introduction Date2010-04-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
BournsSMLJ58CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 58V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 75V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Littelfuse3KP7.5CA
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 7.5V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon
LittelfuseSMDJ58CA
SMDJ Series 93.6 V 3000 W Surface Mount Bi-Directional TVS Diode - DO-214AB
Trans Voltage Suppressor Diode, 3000W, 60V V(RWM), Bidirectional, 1 Element, Silicon, DO-214AB
Descriptions
Descriptions de Bourns SMLJ7.5CA fournies par ses distributeurs.
Diode TVS Single Bi-Dir 7.5V 3KW 2-Pin DO-214AB
232.6A 100Ã×A 12.9V 8.33V 7.5V 9.21V Bi-Directional SMC(DO-214AB) TVS ROHS
DIODE, TVS, 7.5V, 3000W, BI, 5%, SMC
Product Range:transzorb Smcj Series; Tvs Polarity:bidirectional; Reverse Stand-Off Voltage Vrwm:7.5V; Clamping Voltage Vc Max:12.9V; Diode Case Style:do-214Ab (Smc); No. Of Pins:2Pins; Breakdown Voltage Min:8.33V Rohs Compliant: Yes