Bourns SDR0906-220ML
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 1KHz 35Q-Factor Ferrite 1.6A 130mOhm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0906-220ML.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date1995-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 29Q-Factor Ferrite 2A 0.1Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.95A 0.1Ohm DCR T/R
Ind Power Bobbin Core 22uH 20% 1KHz 25Q-Factor Ferrite 1.95A T/R
Inductor Power Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 1.95A 100mOhm DCR Automotive Blister T/R
Inductor Power Chip Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.2A 0.266Ohm DCR 2220 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SDR0906-220ML fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4341
FIXED IND 22UH 1.6A 130 MOHM SMD
1KHz 16MHz 2.4A 1.6A 35@2.52MHz 22¦ÌH 130m¦¸ ¡À20% , 12.5mm*10.5mm*6.3mm
Bourns Part Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0906-220ML
1.6A 22uH ±20% 2.4A SMD-8P,10.5x11mm Power Inductors ROHS