Bourns SDR0703-331KL
Ind Power Wirewound 330uH 10% 100KHz 33Q-Factor Ferrite 160mA T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0703-331KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
DigiKey
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2005-02-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.17A 6Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 330uH 10% 796KHz 45Q-Factor Ferrite 0.165A 4.68Ohm DCR RDL Bag
Inductor, ferrite,330Uh,10+% Tol,10-% Tol Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0603-331KL
Inductor Power Unshielded Wirewound 330uH 10% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 140mA 4.9Ohm DCR 2220 Blister T/R
TAIYO YUDENCB2518T331K
Inductor Power Chip Wirewound 330uH 10% 796KHz Ferrite 0.14A 9.1Ohm DCR 1007 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SDR0703-331KL fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 330uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2618
100KHz 6MHz 190mA 160mA 33@796kHz 330¦ÌH 4.8¦¸ ¡À10% , 6.5mm*4.5mm*2.7mm
FIXED IND 330UH 160MA 4.8OHM SMD
SDR0703 Nonstandard 0.256Lx0.177W 6.50mmx4.50mm 330muH