Bourns SDR0503-392JL
Inductor Power Unshielded Wirewound 3900uH 5% 1KHz 40Q-Factor Ferrite 0.042A 40Ohm DCR T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0503-392JL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+17.12%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2000-04-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Bourns - J.W. MillerRL187-392J-RC
Ind RF Choke 3.9mH 5% 252KHz 90Q-Factor Ferrite 50mA RDL Bag