Bourns SDR0503-153JL
Ind Power Wirewound 15mH 5% 1KHz 30Q-Factor Ferrite 20mA T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0503-153JL.
HQonline
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Burklin Elektronik
element14 APAC
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+64.71%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TAIYO YUDENLHL08TB153J
Ind Power 15mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 51mA RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL10TB153J
Ind Power 15mH 5% 1KHz 60Q-Factor Ferrite 90mA RDL Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Bourns SDR0503-153JL fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 15000uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2019
Fixed Inductor Nonstandard 15mH ±5% 20mA 168Ω 1MHz 30@79.6kHz
Inductor, Power, 15 Mh, 0.02A, 5%, Full Reel; Inductance:15Mh; Rms Current (Irms):20Ma; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):32Ma; Product Range:Sdr0503 Series; Inductor Case/Package:-; Product Length:5Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0503-153JL