Bourns SDR0403-181KL
Ind Power Wirewound 180uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 240mA T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDR0403-181KL.
IHS
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
Farnell
_legacy Avnet
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-11-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 180uH 10% 100KHz 45Q-Factor Ferrite 0.185A 5Ohm DCR Automotive T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core
Inductor Power Unshielded Wirewound 180uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.51A 0.77Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering, 4532/1812
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 3128
Ind Power 180uH 10% 1KHz Ferrite 380mA Axial T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SDR0403-181KL fournies par ses distributeurs.
Avnet Japan
General Purpose Inductor, 180uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1816
1KHz 5MHz 390mA 240mA 50@796kHz 180¦ÌH 3.9¦¸ ¡À10% SMD,4X4.5MM 4.5mm*4mm*3.2mm
FIXED IND 180UH 240MA 3.9OHM SMD
240mA 180uH ±10% 390mA SMD,4x4.5mm Power Inductors ROHS
SDR0403 Nonstandard 0.177Lx0.157W 4.50mmx4.00mm 180muH
Surface Mount Power Inductor, Sdr0403 Series, 180 H, 10%, Unshielded, 3.9 Ohm, 240 Ma Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDR0403-181KL