Bourns SDE0805A-6R8M
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 3.8A 0.048Ohm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDE0805A-6R8M.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
RS (Formerly Allied Electronics)
Master Electronics
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Molded Wirewound 6.8uH 20% Alloy Sponge Powder 4.5A 0.06Ohm DCR T/R
RF Choke Bobbin Core 6.8uH 20% 7.96MHz 20Q-Factor Ferrite 4.1A 35mOhm DCR RDL
Inductor Power Wirewound 6.8uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 4.1A 35mOhm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 6.8uH 20% 1MHz Ferrite 3A 0.08Ohm DCR Automotive T/R
TAIYO YUDENLHL08TB6R8M
Ind Power 6.8uH 20% 7.96MHz 40Q-Factor Ferrite 2.8A RDL Ammo Pack
TAIYO YUDENLHL10TB6R8M
Ind Power 6.8uH 20% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 3.4A RDL Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Bourns SDE0805A-6R8M fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 6.8uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 6.8UH, 20%, SDE0805A
FIXED IND 6.8UH 3.8A 48 MOHM SMD
Surface Mount Power Inductor, Aec-Q200 Sde0805A Series, 6.8 H, 20%, Unshielded, 0.048 Ohm, 3.8 A |Bourns, Inc. SDE0805A-6R8M
INDUCTOR, UNSHLD, 6.8UH, 20%, 3.8A
6.8uH ±20% 3.2A SMD,7.8x7mm Power Inductors ROHS
SDE POWER NON-SH IND 6.8UH 20%