Bourns SDE0805A-221K
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz Ferrite 0.8A 0.96Ohm DCR Automotive T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDE0805A-221K.
RS (Formerly Allied Electronics)
element14 APAC
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+146%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Wirewound 220uH 10% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 1A 0.65Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 12Q-Factor Ferrite 0.66A 0.73Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 220uH 10% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 0.7A 0.78Ohm DCR T/R
TAIYO YUDENLHL10TB221K
Ind Power 220uH 10% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 750mA RDL Ammo Pack
Descriptions
Descriptions de Bourns SDE0805A-221K fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 220uH, 10%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 220UH, 10%, SDE0805A
1KHz 6MHz 600mA 800mA 220¦ÌH 960m¦¸ ¡À10% SMD,7X7.8MM , 7.8mm*7mm*5.5mm
SDE0805A Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 220muH
FIXED IND 220UH 800MA 960MOHM SM
INDUCTOR, 220UH, 10%, 0.8A, UNSHLD
220uH ±10% 600mA SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS
SDE POWER NON-SH IND 220UH 10%
INDUCTOR, 220UH, 10%, 0.8A, UNSHLD; Inductance: 220µH; RMS Current (Irms): 800mA; Inductor Construction: Unshielded; Saturation Current (Isat): 600mA; Product Range: SDE0805A Series; Power Inductor Case: 7.8mm x 7mm x 5mm; DC Resistance Max: 0.96ohm; Inductance Tolerance: ± 10%; SVHC: No SVHC (15-Jan-2018); Automotive Qualification Standard: AEC-Q200