Bourns SDE0805A-220M
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 2.35A 0.11Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns SDE0805A-220M.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 6 ans
Newark
Tendance sur 3 mois:
+0.00%
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2014-11-05
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 3535
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1MHz Ferrite 1.8A 0.18Ohm DCR Automotive AEC-Q200 T/R
Inductor Power Unshielded Wirewound 22uH 20% 1KHz Ferrite 3A 0.08Ohm DCR T/R
Inductor Power Unshielded Drum Core 22uH 20% 2.52KHz Ferrite 2.4A 0.092Ohm DCR RDL
Inductor Power Shielded Wirewound 22uH 20% 100KHz Ferrite 2.4A 0.0936Ohm DCR 3131 T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns SDE0805A-220M fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 22uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 2828
SMD NON-SHIELDED POWER INDUCTOR, 22UH, 20%, SDE0805A
1MHz 16.5MHz 1.8A 2.35A 22¦ÌH 110m¦¸ ¡À20% SMD,7X7.8MM , 7.8mm*7mm*5.5mm
SDE0805A Nonstandard 0.307Lx0.276W 7.80mmx7.00mm 22muH
FIXED IND 22UH 2.35A 110MOHM SMD
2.35A 22uH ±20% 1.8A SMD,7x7.8mm Power Inductors ROHS
Inductor, 22Uh, Unshielded, 2.35A; Inductance:22Μh; Rms Current (Irms):2.35A; Inductor Construction:Unshielded; Saturation Current (Isat):1.8A; Product Range:Sde0805A Series; Dc Resistance Max:110Mohm; Inductance Tolerance:± 20% Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. SDE0805A-220M