Bourns PWR263S-35-15R0J
Res Thick Film 15 Ohm 5% 35W ±100ppm/C TO-263 Gull Wing SMD Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PWR263S-35-15R0J.
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+40.97%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions de Bourns PWR263S-35-15R0J fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 15ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 4035
RES THICK FILM 15 OHM 35W 5% D2PAK
Smd Current Sense Resistors, Aec-Q200 Pwr263 Series, 15 Ohm, 35 W, - 5%, 250 V, To-263 (D2Pak) Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR263S-35-15R0J