Bourns PWR221T-30-50R0J
Res Thick Film 50 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PWR221T-30-50R0J.
Newark
Datasheet3 pagesIl y a 5 ans
Datasheet3 pagesIl y a 11 ans
element14 APAC
Master Electronics
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.20%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-10-14
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 months ago)
Pièces détachées
TE ConnectivityMPC52500J
Fixed Resistor, Thick Film, 5W, 50ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 3W, 50ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 50ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 50ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR35JBC51R0
Res Power Film 51 Ohm 5% 2.5/35W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 47ohm, 350V, 5% +/-Tol, 75ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns PWR221T-30-50R0J fournies par ses distributeurs.
Res Power Thick Film 50 Ohm ±5% 30W ±100ppm/°C Ceramic 2TO-220 Tube
Avnet Japan
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 50ohm, 250V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
TO-220-2Full Pack PWR221T-30 0.410Lx0.125W 10.41mmx3.18mm 30W 50Ohm ±100ppm/C
Res, Thick Film, 50R, 5%, 30W, To-220; Resistance:50Ohm; Product Range:Pwr221T-30 Series; Power Rating:30W; Resistor Technology:Thick Film; Resistor Case/Package:To-220; Resistance Tolerance:± 5%; Product Length:10.41Mm Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR221T-30-50R0J