Bourns PWR221T-30-2R20J
Res Thick Film 2.2 Ohm 5% 2.25/30W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive Tube
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PWR221T-30-2R20J.
IHS
Datasheet2 pagesIl y a 14 ans
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-0.24%
Chaîne d'approvisionnement
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 8 months ago)
Pièces détachées
Axial FIXED RESISTOR - FUSIBLE NFR25 0.098Diax0.256L 2.50mmx6.50mm 0.333W 1/3W 2.2Ohm ±200ppm/C
TE Connectivity / AMP2-1623771-7
Fixed Resistor, Wire Wound, 3W, 2.2ohm, 200V, 5% +/-Tol, 150ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 5W, 2ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 3W, 2ohm, 1500V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 7.5W, 2ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Film, 2W, 2.2ohm, 500V, 5% +/-Tol, 250ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns PWR221T-30-2R20J fournies par ses distributeurs.
TO-220-2Full Pack FIXED RESISTOR PWR221T-30 0.410Lx0.125W 10.41mmx3.18mm 30W 2.2Ohm ±100ppm/C
Thick Film Resistors 2.2Ω 30W ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS