Bourns PWR220T-35-50R0J
TO-220-2FULL Pack Fixed Resistor PWR220T-35 0.398LX0.157W 10.10MMX4.00MM 35W 50 Ohm ±100PPM/C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PWR220T-35-50R0J.
Master Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
JRH Electronics
Farnell
element14 APAC
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-41.21%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Pièces détachées
TE ConnectivityMPC52500J
Fixed Resistor, Thick Film, 5W, 50ohm, 300V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount, 5010
TE ConnectivityMPC52500J
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 51ohm, 350V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Chassis Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 50ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Stackpole ElectronicsTR35JBC51R0
Res Power Film 51 Ohm 5% 2.5/35W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Stackpole ElectronicsTR35JBC47R0
Res Power Film 47 Ohm 5% 2.5/35W ±50ppm/C Molded TO-220 RDL Bulk
Descriptions
Descriptions de Bourns PWR220T-35-50R0J fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 50 Ohm 5% 35W ±100ppm/°C Ceramic TO-220 Radial Thru-Hole Tube
Avnet Japan
Thick Film Resistors 50Ω 35W ±100ppm/℃ ±5% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 50ohm, 41.833V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Through Hole Current Sense Resistor, Aec-Q200 Pwr220T-35 Series, 50 Ohm, 35 W, - 5%, 250 V Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. PWR220T-35-50R0J