Bourns PWR220T-35-1R00F
TO-220-2FULL Pack Fixed Resistor PWR220T-35 0.398LX0.157W 10.10MMX4.00MM 35W 1 Ohm ±100PPM/C
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PWR220T-35-1R00F.
IHS
Datasheet4 pagesIl y a 4 ans
HQonline
Newark
Electro Sonic
Farnell
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
-16.00%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
TraceParts
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginCosta Rica
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.29.00.00
Introduction Date2011-02-22
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
Pièces détachées
RESISTOR, 1R, 1%, 420V, TO-220
TE Connectivity1623809-1
Fixed Resistor, Thin Film, 20W, 1ohm, 500V, 5% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Chassis Mount
LTO 30 FIXED RESISTOR TO-220-2 Through Hole Resistor ±5% ±150ppm/C 1Ohm 30W
Stackpole ElectronicsTR35JBX1R00
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 1ohm, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Through Hole Mount
Descriptions
Descriptions de Bourns PWR220T-35-1R00F fournies par ses distributeurs.
Res Thick Film 1 Ohm 1% 35W ±100ppm/C Epoxy TO-220 RDL Automotive AEC-Q200 Tube
Thick Film Resistors 1Ω 35W ±100ppm/℃ ±1% TO-220-2 Through Hole Resistors ROHS
PWR220T SERIES TO-220 RADIAL FIXED RESISTOR 1OHMS +/-1% 35W +/-100PPM
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 35W, 1ohm, 5.9161V, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Through Hole Mount