Bourns PM3316-3R3M-RC
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 50Q-Factor Ferrite 5A T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PM3316-3R3M-RC.
JRH Electronics
Datasheet3 pagesIl y a 7 ans
Newark
DigiKey
RS (Formerly Allied Electronics)
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+29.06%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
SnapEDA
SymboleEmpreinte
Télécharger
Ultra Librarian
SymboleEmpreinte
Télécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2006-09-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
Inductor Power Unshielded Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 45Q-Factor Ferrite 5A 0.015Ohm DCR T/R
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 90Q-Factor Ferrite 5.6A 0.008Ohm DCR RDL Bag
Inductor Power Wirewound 3.3uH 20% 1KHz 20Q-Factor Ferrite 5.5A 0.025Ohm DCR RDL Bag
TAIYO YUDENLHL10TB3R3M
Ind Power 3.3uH 20% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 4.2A RDL Ammo Pack
Power Inductors - SMD FIXED IND 3.3UH 6.4A 15 MOHM SMD
Ind Power Wirewound 3.3uH 20% 100KHz 6.2A T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns PM3316-3R3M-RC fournies par ses distributeurs.
General Purpose Inductor, 3.3uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 5039
Inductor, Un-Shielded, 3.3Uh, 6.4A, Smd; Rango De Producto:Serie Pm3316; Inductancia:3.3Μh; Inductancia, Tolerancia:± 20%; Construcción Del Inductor:No Apantallado; Resistencia Dc Máx.:0.015Ohm; Corriente Rms (Irms):5A |Bourns Jw Miller PM3316-3R3M-RC
POWER INDUCTOR, 3.3UH, 5.4A, 20%; Induct; POWER INDUCTOR, 3.3UH, 5.4A, 20%; Inductance:3.3µH; Inductance Tolerance:± 20%; DC Resistance Max:0.015ohm; DC Current Rating:5.4A; Self Resonant Frequency:54MHz; Q Test Frequency:4MHz; Core Material:Ferrite; Inductor Case Style:SMD