Bourns PM1812-471J-RC
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PM1812-471J-RC.
Tendance sur 3 mois:
Restocked
Pièces détachées
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 470uH 5% 796KHz 40Q-Factor 62mA 26Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Chip Wirewound 470uH 5% 796KHz 40Q-Factor Ferrite 0.062A 26Ohm DCR 1812 T/R
Inductor Power Drum Core 470uH 5% 796KHz 30Q-Factor Ferrite 0.2A 4Ohm DCR RDL
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 470uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 25mA 40Ohm DCR 1210 T/R
General Purpose Inductor, 470uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, Reflow soldering,, 3225/1210
Ind Power Molded 470uH 5% 796KHz 20Q-Factor Ferrite 25mA 1210 Blister Plastic T/R
Descriptions
Descriptions de Bourns PM1812-471J-RC fournies par ses distributeurs.
796KHz 3MHz 62mA 40@796kHz 470¦ÌH 26¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
PM1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 470muH
FIXED IND 470UH 62MA 26 OHM SMD
INDUCTOR 470UH 5% 1812 SMD ROHS
Smd Inductor, 470 Uh, 62Ma, 5%, 3Mhz, Full Reel; Inductance:470Μh; Dc Resistance Max:26Ohm; Self Resonant Frequency:3Mhz; Dc Current Rating:62Ma; Inductor Case/Package:1812 [4532 Metric]; Product Range:Pm1812 Series Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-471J-RC