Bourns PM1812-1R5J-RC
Ind Chip Molded Bobbin Core 1.5uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor Ferrite 410mA 1812 T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns PM1812-1R5J-RC.
JRH Electronics
Datasheet4 pagesIl y a 7 ans
Master Electronics
Tendance sur 3 mois:
-18.99%
Pièces détachées
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 50Q-Factor 410mA 600mOhm DCR 1812 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1812
Ind RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30 Q-Factor Ferrite 370mA T/R
Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 1.5uH 5% 7.96MHz 30Q-Factor Ferrite 370mA 850mOhm DCR 1210 T/R
Inductor RF Chip Wirewound 1.5uH 5% 7.9MHz 35Q-Factor Ferrite 630mA 760mOhm DCR 1008 T/R
General Purpose Inductor, 1.5uH, 5%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 1210
Descriptions
Descriptions de Bourns PM1812-1R5J-RC fournies par ses distributeurs.
7.96MHz 70MHz 410mA 50@7.96MHz 1.5¦ÌH 600m¦¸ ¡À5% 1812 4.5mm*3.2mm*3.4mm
PM1812 1812 (4532Metric) 0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm 1.5muH
FIXED IND 1.5UH 410MA 600MOHM SM
410mA 1.5uH ±5% 1812 Power Inductors ROHS
Smd Inductor, 1.5 Uh, 410Ma, 5%, 70Mhz; Body Material:Ferrite; Core Material:Ferrite; Current Rating:410Ma; Dc Current Rating:410Ma; Dc Resistance Max:0.6Ohm; Inductance:1.5Μh; Inductance Tolerance:± 5%; Inductor Case Style:1812 Rohs Compliant: Yes |Bourns Jw Miller PM1812-1R5J-RC