Bourns CRM2010-JW-4R7ELF
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 1W ±200ppm/C Pad SMD T/R
Fiches techniques et documents
Téléchargez les fiches techniques et la documentation du fabricant pour Bourns CRM2010-JW-4R7ELF.
Master Electronics
Datasheet5 pagesIl y a 3 ans
Datasheet4 pagesIl y a 9 ans
Newark
Burklin Elektronik
element14
X-ON
Historique des stocks
Tendance sur 3 mois:
+21.85%
Modèles CAO
SOURCEECADMCADFICHIERS
Component Search Engine
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
SnapEDA
SymboleEmpreinte
3DTélécharger
Le site partenaire s’ouvrira dans un nouvel onglet lorsque vous téléchargez ses modèles de CAO.
Chaîne d'approvisionnement
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2011-02-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Pièces détachées
TE Connectivity / AMP1-1879499-7
Fixed Resistor, Thick Film, 1W, 4.7ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
Yageo GroupRC2010JK-074R7L
750mW Thick Film Resistors 200V ±5% ±200ppm/℃ 4.7Ω 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS
Yageo GroupAC2010JK-074R7L
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD T/R Automotive AEC-Q200
Res Thick Film 2010 4.7 Ohm 5% 0.75W(3/4W) ±200ppm/C Pad SMD Automotive T/R
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 4.7ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 0.75W, 5.1ohm, 400V, 5% +/-Tol, Surface Mount, 2010
Descriptions
Descriptions de Bourns CRM2010-JW-4R7ELF fournies par ses distributeurs.
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 1W, 4.7ohm, 200V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 2010
2010 (5025Metric) FIXED RESISTOR CRM2010 0.197Lx0.098W 5.00mmx2.50mm 1W 4.7Ohm ±200ppm/C
Smd Current Sense Resistors, Crm Series, 4.7 Ohm, 1 W, - 5%, 200 V, 2010 [5025 Metric] Rohs Compliant: Yes |Bourns, Inc. CRM2010-JW-4R7ELF